Yurt İçi Pazaryerleri

Yurt içi pazaryerlerinde ürün bilgilerinizi detaylı açıklamalar ile zenginleştiriyor, rakip analizleri ile ürünlerinizi doğru fiyatlarla listeleyerek sizin satış hedefinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Ülkemizin her yerinde 7 gün 24 saat gerçekleşen online alışverişlerin analizlerini yaparak süreci en ince ayrıntılarına kadar planlıyoruz. Mevsimsel – bölgesel koşullar, yaş, cinsiyet, hobiler ve ilgi alanları analizleri ile ürünlerinizi doğru kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Size yalnızca ürünlerinizi kargoya vermek ve satışlarınızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Hizmet Verdiğimiz Yurt İçi Pazaryerleri: Trendyol, Amazon Türkiye, Hepsiburada, Alınıyor.com, N11, Morhipo, Gittigidiyor, Çiceksepeti, PttAVM, Flo, Bpazar, Farmaborsa, Farmazon, GördümAldım, Lidyana, Mizu, Modanisa, N11Pro, Novadan, Zebramo ve diğerleri

Yurt Dışı Pazaryerleri

E-ticarete başlarken ve devamında ihtiyacınız olan tüm işlemler için sizlere destek veriyoruz. E-ticaret için gerekli prosedürleri sizin takip ediyor ve ürünlerinizi global pazaryerlerinde kolaylıkla satışa açmanıza yardımcı oluyoruz. Sürekli aktif olan global pazaryerlerinde ürünlerinizin hangi pazarlar için uygun olduğunun analizini yaparak sizlere zaman kazandırıyor ve ürünlerinizi en doğru alıcılarla buluşturuyoruz. Global pazar araştırmalarımızı e-ticaret için geliştirdiğimiz modüller ile destekleyerek sizlere verimli ve keyifli satış imkânı sunuyoruz. Anlaşmalı kargo firmalarımız ile ürünlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmeni sağlıyoruz. Uzman yurt dışı pazaryerleri ekibimiz ile aklınıza takılan her soruda yanınızdayız!

Kampanya Yönetimi

Sizlerin adına; e-ticaret süreçlerinizde ilgili kampanya kurgularınızı doğru stabil ve raporlanabilir düzeyde yaparak doğru alıcılarla sizleri buluşturup, maksimum optimizasyon ile desteğimizi sağlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Reklam Reklam Reklam! mottolarımızda en önemli maddelerimizden birisidir. İlgili minimal bütçe planlamasıyla; randıman odaklı profesyonel olarak reklam bütçenizi yönetip, uçtan uca ticaretin konforunu yaşamanızı sağlıyoruz.

Entegrasyon Yönetimi

Ürünleriniz Çok Mu Fazla?

Dert etmeyin, Platin Digital alanında uzman ekipleriyle çok kısa sürede ürünlerinizi entegre ederek satışa açabilmektedir. Entegratör farketmeksizin tüm entegrasyon süreçlerinizi başarı ile yönetebilmekteyiz.

Analiz ve Raporlama

Raporlama ve analiz; Platin Digital’in en önem verdiği konulardan birisidir.Takip eden ayın her 15’inde ara raporunuzu, ay sonunda ise ana raporunuzu sizlere sunarız. Amacımız ;Raporunuzu sizlere detaylıca sunabilmek ileriye yönelik; karar vermenize yardımcı olabilmektir.

Skillset

Why we are always best in the business?

That’s 14% of the world’s population. Put another way, that's 1 in 8 people alive today living without hope amongst trash, sewage, drugs, and abuse in unimaginable conditions. Life without secure housing is a life without basic
Design Solution & Pattern
Design Solution & Pattern
Working Process

How It Works

Discussions About Project

a business or organization providing a particular service on behalf of another business, person, or group.

Discussions About Project

a business or organization providing a particular service on behalf of another business, person, or group.

Discussions About Project

a business or organization providing a particular service on behalf of another business, person, or group.

Görüşmeyi Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Platin Digital Müşteri Hizmetleri
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?